Компліменти жінці

Ми підготували для вас вражаючу колекцію оригінальних компліментів жінці до сліз, яка допоможе вам висловити ваші почуття найяскравіше. Ви можете вибрати те, що найкраще відображає ваші емоції та побажання.

Тепер я розумію, чому жінок вважають небезпечними істотами. Я готовий за один твій погляд стрибнути з найвищої гори, не кажучи вже про те, щоб спробувати звичайне яблуко або розв’язати війну з суперником.

Коли ми спілкуємося з тобою, час для мене перестає існувати. (Прочитайте 7 рад, як потрібно правильно спілкуватися з жінками).

Моє ліжко досі не знала такої краси і досконалості, як ти!

Посміхайся частіше, у тебе чудова посмішка.

Я щасливий, що доля мене звела з тобою, тому що ти – мій найкращий подарунок.

Чарівна незнайомка! Я полонений Вашої грацією і красою! Побачивши Вашу летить ходу, мені захотілося стати метеликом і літати за Вами по п’ятах. Чи не перевелася справжня краса! Краса душі і тіла в повній гармонії поєднуються в Вас! Невинний цей погляд! Він говорить багато про що! Ви прекрасні!

Я не можу повірити, в те, що я зустрів таку чарівну дівчину як, ти!

Запах твого волосся більш приємний, ніж запах тисяч троянд. Я мрію зануритися в його ауру і провести вічність обіймаючи тебе.

Ти скарб, мій скарб, я все зроблю для того, щоб ти була щаслива.

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Ти прекрасна сьогодні вранці, як ніколи!

Я люблю тебе і буду любити тебе вічно.

Я не майстер на компліменти, це говорить моє серце – ти прекрасна як весняне сонце!

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Нехай тобі у всьому щастить, хай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Твоя краса надихає мене на добрі вчинки!

Іноді ти буваєш несерйозною, немов маленька дівчинка, і мені це подобається. Адже тоді можна теж стати дитиною і трохи подуріти.

Та гамма емоцій, яку ти випромінюєш на фотографії, заряджає мене енергією на день.

Я завжди говорю правду, дивлячись людині в очі. Ось і тобі хочу сказати, що ти чудовий і добрий чоловік з великої літери.